Органів черевної порожнини
Органів малого тазу
Ранніх форм вагітності
Щитоподібної залози
Молочної залози
Передміхурової залози
Сечостатевої системи, калитки
Суглобів
Судин шиї
Судин нижніх кінцівок
Серця
Вен
Ультразвукова діагностика

Показання до проведення УЗД у Вінниці

УЗД від 100 грн

узд вінниця

В даний час в медицині, зокрема у приватних клініках Вінниці, використовується безліч різних методів дослідження, один з них - ультразвукова діагностика - метод, що дозволяє просто і безболісно досліджувати структуру і функціональні характеристики внутрішніх органів. УЗД у Вінниці можна знайти у безлічі центрів. але найкращим слугує узд у Вінниці саме у клініці ДельтаМедик.

Переваги методу:

  • Не вимагає складної підготовки;
  • Загальнодоступність і невелика вартість;
  • Нешкідливість та безпечність для пацієнта будь-якого віку, а так само плода, практично не має протипоказань і обмежень застосування;
  • Дослідження безболісно і не пов'язане з неприємними відчуттями;
  • Як правило, не вимагає багато часу;
  • Дозволяє отримувати достовірну інформацію про структуру тканин і внутрішніх органів в режимі реального часу.

Чи шкідливо УЗД у місті Вінниця для здоров'я?

Кожен пацієнт, приходячи в кабінет ультразвукової діагностики у Вінниці, задає собі питання, чи не зашкодить йому дане дослідження. Ультразвук являє собою хвилі високої частоти, які проходять через тканини людського тіла, частково відбиваючись від них. Зображення на екрані з'являється завдяки комп'ютерному перетворенню ультразвукового сигналу в електричний. Цей метод не пов'язаний з яким-небудь шкідливим впливом і не має нічого спільного з рентгенівським випромінюванням. Ще в 1979 р Комітет біоеффектов Американського Інституту ультразвуку в медицині зробив офіційну заяву про відсутність негативних біологічних ефектів даних методів дослідження. З тих пір пройшло майже 25 років, а повідомлень про будь-які несприятливі наслідки при використанні ультразвукових сигналів не зареєстровано.

Як часто потрібно проводити УЗД у Вінниці та де дізнатися ціни?

узд вінниця першотравнева 41

Навіть за відсутності значущих проблем зі здоров'ям бажано 1 раз на рік проходити скринінгове ультразвукове обстеження у Вінниці, ціна на яке не є високою. Багато захворювання, виявлені на ранній стадії (навіть злоякісні новоутворення), в більшості випадків, повністю виліковуються. У стандартний скринінговий протокол УЗД (який краще виконувати щорічно) входить дослідження щитовидної залози, органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза і селезінка), нирок, органів малого таза. При виявленні відхилень, можливо, доведеться пройти поглиблене обстеження.

Дуже часто пацієнти говорять: «Я вже проводив УЗД кілька років тому». Але наприклад, не виявляється при дослідженні і має діаметр у кілька міліметрів пухлина нирки, може зрости до розміру в кілька сантиметрів, зруйнувати орган і дати метастази. З іншого боку, при виявленні невеликої пухлини, в більшості випадків вдається зберегти нирку. Треба відзначити і той факт, що виявлення невеликих пухлин будь-якої локалізації, як правило, випадковість, т. К. Скарги у таких хворих відсутні.

Протипоказання пацієнтів до УЗД у Вінниці

В принципі, УЗД у Вінниці не має протипоказань. Виняток становить лише внутріректальное УЗД при деяких захворюваннях прямої кишки. УЗД можна застосовувати скільки завгодно часто для спостереження за динамікою патологічного процесу, так як воно абсолютно нешкідливо для пацієнта. УЗД має обмежену можливість при захворюваннях легенів, шлунка і кишечника.

Послуа Ціна
ОЧП 170 грн
Молочні залози 150 грн
Щитоподібна залоза 150 грн
Вени н/к 250 грн
Судини шиї 250 грн
Калитка 150 грн
Передміхурової залози 180 грн
Нирки + сечовий міхур 150 грн
Лімфатичні вузли 100 грн
Суглоб 150 грн
Вагітність 200 грн

Хмельницьке шосе, 96-Б

(0432) 69-08-22

(094) 903-48-22

(068) 669-57-00

Найкраще узд Вінниці!

Години роботи
БУДНІ9:00 - 17:00
СУБОТАвихідний
НЕДІЛЯвихідний
Інші послуги
Кардіолог консульації від 250 грн
ЕКГ консульації 60 грн
УЗД серця від 200 грн