Органів черевної порожнини
Органів малого тазу
Ранніх форм вагітності
Щитоподібної залози
Молочної залози
Передміхурової залози
Сечостатевої системи, калитки
Суглобів
Судин шиї
Судин нижніх кінцівок
Серця
Вен
Латексне видалення гемороїдального вузла

Латексне видалення гемороїдального вузла


Кільця при геморої – ефективна методика, якою користувалися ще за часів Гіппократа. Активно використовує цю методику і сучасна проктологія. Накладення кілець на гемороїдальні вузли підходить пацієнтам, у яких виявлений геморой на ранніх стадіях. Всього 10-15 хвилин і незабаром ви зможете забути про настільки делікатну проблему. Лікар детально розповість вам, коли і як відпадають гемороїдальні вузли після процедури, яка потрібна підготовка. Латексне лігування зовнішнього гемороїдального вузла заборонено у випадках, коли між внутрішніми та зовнішніми вузлами відсутня чітка межа. Здебільшого це характерно для комбінованого геморою. Також поставити на внутрішній геморой латексні кільця, лікування якого якісно проводять в «ОН Клінік», не можна при хронічному парапроктиті, тріщинах в анальному каналі та проктиті в стадії запалення. Це викликає негативні наслідки та ускладнення після втручання, навіть якщо виконувалася ретельна підготовка.

Як ставлять латексні кільця в проктології?

урологи вінниці

До початку установки хворому не можна приймати ліки, які впливають на згортання крові. Протягом усього сеансу він знаходиться в положенні лежачи на боці. Тільки після зайняття цієї пози лікар починає лігування. Метод полягає в наступному. На гемороїдальний вузол спеціальним інструментом, лігатором, накладається в прямій кишці латексне кільце при геморої, який вже почав розвиватися. Кільце передавлює ніжку гемороїдального вузла, що призводить до порушення його живлення, й він відмирає. Протягом декількох тижнів цей вузол відпадає при дефекації. Якщо хто скаже що геморой 3-ї стадії можна вилікувати за раз – це обман і міф. За один раз можна накладати лігатуру на один, максимум на два вузла, повторний етап проводиться через 2-3 тижні. Це необхідна умова для того, щоб виключити стрес для венозної системи прямої кишки і мінімізувати ризик кровотеч. Дізнатися, скільки коштує латексне лігування можна в «ОН Клінік» безпосередньо на прийомі.


Наш медичний центр «ДельтаМедик» у Вінниці надає кваліфіковані медичні послуги лікаря-уролога, лікаря-мамолога, проктолога та узд у Вінниці за доступними цінами.

Хмельницьке шосе, 96-Б

(0432) 69-08-22

(094) 903-48-22

(068) 669-57-00

Години роботи
БУДНІ9:00 - 17:00
СУБОТАвихідний
НЕДІЛЯвихідний
Інші послуги
Кардіолог консульації від 250 грн
ЕКГ консульації 60 грн
УЗД серця від 200 грн