Органів черевної порожнини
Органів малого тазу
Ранніх форм вагітності
Щитоподібної залози
Молочної залози
Передміхурової залози
Сечостатевої системи, калитки
Суглобів
Судин шиї
Судин нижніх кінцівок
Серця
Вен
Гідроколонотерапія

Що являє собою гідроколонотерапія (промивання кишечника)

від 300 грн

гідроколонотерапія

Гідроколонотерапія (кишкове зрошення) кишковий лаваж - це щадливе промивання товстого кишківника водою або водними розчинами з метою виведення калових шлаків, дезинтоксикації, корекції мінерального балансу організму та відновлення нормальної кишкової флори.

Метод гідроколонотерапії (ГКТ), заснований на повному очищенні товстого кишечнику з використанням води, при якому відбувається багатократне наповнення товстого кишечнику водою і його спорожнення. У запрограмованому режимі вода подається по пластиковій трубці, розповсюджується по всій товстій кишці, виводячи назовні вміст через спеціальну трубку. При цьому максимальний тиск, що створюється в кишечнику, не перевищує 100 милібар. Це дозволяє за 3-5 сеансів з інтервалом 1-3 дні провести повне очищення кишечнику в щадному для пацієнта режимі. Звичайне промивання кишечнику займає 25-45 хвилин, використовується 20-25 літрів води.

При промиванні товстого кишечнику підвищується функціональна активність товстого кишечнику, зменшуються запальні прояви, чинячи сприятливий вплив на інші органи травлення (печінку, жовчні шляхи, підшлункову залозу), нормалізується кишкова мікрофлора. Така процедура доступна у багатьох медичних центрах Вінниці, зокрема і у ДельтаМедик

Ефекти, супроводжуючі очищення кишечнику

1. Очищення

Токсичні продукти виводяться з організму і більше не порушують обмін речовин, кишечник знов може нормально переварювати і засвоювати їжу. Промивання кишечнику проводить омолоджуючий ефект на тіло.

як очистити кишечник

2. Рухова активність

Виведення шлакових накопичень, що порушують нормальну перистальтику, приводять до відновлення природної рухової активності кишечнику.

3. Відновлення розмірів

При тривалому зашлакуванню кишечнику його розміри змінюються. Кишечник стає атонічним і збільшується в діаметрі, при цьому живіт виглядає великим, відвислим. М'яка дія води і легкого масажу під час процедури приводить до поступового підвищення тонусу кишечнику і відновлення природного розміру черевної стінки.

4. Стимуляція рефлекторних зон

Кожен орган в системі організму пов'язаний з кишечником за допомогою рефлекторних зон. Промивання кишечнику і легкий масаж приводять до подразнення цих ділянок і, відповідно, впливають на весь організм.

5. Загальна детоксикація, зменшення токсемії

6. Імуностимулюючий ефект

7. Нормалізація водного балансу організму

8. Покращення кровообігу внутрішніх органів

Покази та протипокази до процедури гідроколонотерапії визначає лікар індивідуально для кожного пацієнта.

Пройдіть процедуру очищення кишечника у ДельтаМедик!

Хмельницьке шосе, 96-Б

(0432) 69-08-22

(094) 903-48-22

(068) 669-57-00

Години роботи
БУДНІ9:00 - 17:00
СУБОТАвихідний
НЕДІЛЯвихідний
Інші послуги
Кардіолог консульації від 250 грн
ЕКГ консульації 60 грн
УЗД серця від 200 грн