Органів черевної порожнини
Органів малого тазу
Ранніх форм вагітності
Щитоподібної залози
Молочної залози
Передміхурової залози
Сечостатевої системи, калитки
Суглобів
Судин шиї
Судин нижніх кінцівок
Серця
Вен
Фіброколоноскопія

Що являє собою процедура фіброколоноскопії

від 600 грн

фіброколоноскопія

Фіброколоноскопія - процедура дослідження стану товстої кишки людини, що проводиться за допомогою спеціального гнучкого зонду - колоноскопу, розповсюджена в лікувальній практиці по всьому світі в силу своєї точності і можливості ранньої діагностики захворювань.

За допомогою колоноскопу, лікар має можливість оглянути внутрішні стінки кишки і діагностувати наявність можливих пошкоджень її стінок або можливих захворювань. Колоноскоп вводиться в анус і через пряму кишку досягає товстої кишки. Це дозволяє лікарю провести детальний огляд нижнього відділу шлунково-кишкового тракту і поставити вірний і точний діагноз, а також провести лікувальний вплив (видалення полипу, зупинка кровотечі). З результатами даного дослідження слід звернутися до лікаря-проктолога міста Вінниці, який поставить правильний діагноз.

Коли слід проходити процедуру колоноскопії

Колоноскопія призначається в першу чергу при підозрі на:

  • утворення язв,
  • утворення полипів,
  • хворобу Крона (запалення кишечнику, що має хронічний характер),
  • онкологічні захворювання навіть на ранніх стадіях.

колоноскопія

Також лікар медичного центру Вінниці може призначити процедуру колоноскопії при погіршенні здоров’я пацієнта, яке пов’язане з проблемами шлунково-кишкового тракту (такими як приховані або гострі кровотечі, запалення), наявність кровотеч з прямої кишки, різкої втрати ваги, без видимих на те причин, часті збої у стулі (діареї або запори), болі та ін.

Багато людей вважають, що процедура колоноскопії є дуже болісною і неприємною, і тому відкладають її проведення на непевний час. Це може бути пов’язане з деякими стереотипами, які передаються із уст в уста пацієнтами, які проходили колоноскопію на застарілому обладнанні і через що були відчутні сильний дискомфорт або біль, або ж страхом перед тим, що лікар може діагностувати хворобу. Але, як давно відомо, головним методом лікування будь-якого захворювання є його своєчасна діагностика, і саме тому кожний пацієнт повинен віддати собі звіт у тому, що колоноскопія, яка проведена досвідченим лікарем, допоможе діагностувати проблему і визначити індивідуально підходящій курс лікування в найоптимальніші терміни.

Хмельницьке шосе, 96-Б

(0432) 69-08-22

(094) 903-48-22

(068) 669-57-00

Години роботи
БУДНІ9:00 - 17:00
СУБОТАвихідний
НЕДІЛЯвихідний
Інші послуги
Кардіолог консульації від 250 грн
ЕКГ консульації 60 грн
УЗД серця від 200 грн