Органів черевної порожнини
Органів малого тазу
Ранніх форм вагітності
Щитоподібної залози
Молочної залози
Передміхурової залози
Сечостатевої системи, калитки
Суглобів
Судин шиї
Судин нижніх кінцівок
Серця
Вен
Аноскопія

Показання до проведення аноскопії

від 50 грн

Аноскопія - дослідження анального каналу та нижнього відділу прямої кишки за допомогою аноскопа (ректального дзеркала).

Аноскопія

Показаннями до проведення ендоскопії є:

  • болі в області заднього проходу,
  • виділення з нього крові, слизу або гною,
  • порушення стільця (запори, проноси),
  • підозра на захворювання прямої кишки.

Аноскопія, як правило, є доповненням до дослідження методом пальцевого ректальному обстеженню і повинна передувати таким ендоскопічним методам обстеження, як ректороманоскопія, а також колоноскопія.

Дослідження за допомогою аноскопа застосовується, головним чином, для уточненої діагностики геморою, виявлення невеликих новоутворень, при запальних захворюваннях слизової оболонки, а також для взяття біопсії і мазків. Для лікувальних цілей інструмент використовують при інфрачервоної коагуляції і склерозуючою терапії гемороїдальних вузлів, для лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями, для введення лікарських засобів, при електрокоагуляції поліпів.

Техніка виконання аноскопії

Аноскопія

Аноскоп простий в роботі. Безумовним залишається правило: перед введенням його в анальний канал проводять пальцеве ректальне дослідження. Аноскопію можна виконувати при будь-яких положеннях обстежуваного, але найкращі умови для огляду створюються при позиції пацієнта на спині на гінекологічному кріслі. Інструмент вводять круговим рухом, легко, без насильства. Дослідження зазвичай не викликає больових відчуттів. Після видалення обтуратора виробляють необхідні маніпуляції, огляд здійснюють при виведенні трубки аноскопа. Дослідження аноскоп ампулярного відділу кишки малоинформативно, незручно, і використовувати його для цих цілей недоцільно.

Не слід спокушатися простотою виконання аноскопии і застосовувати її як самостійний метод ендоскопії прямої кишки щоб уникнути грубих діагностичних помилок.

Підготовка до аноскопії

Для нормального і якісного проведення аноскопії достатньо зробити звичайну очисну клізму - 1,5-2 літра води температури тіла після стільця.

Хмельницьке шосе, 96-Б

(0432) 69-08-22

(094) 903-48-22

(068) 669-57-00

Процедуру аноскопії ви можете отримати у ДельтаМедик!

Години роботи
БУДНІ9:00 - 17:00
СУБОТАвихідний
НЕДІЛЯвихідний
Інші послуги
Кардіолог консульації від 250 грн
ЕКГ консульації 60 грн
УЗД серця від 200 грн