Мамолог

Мамолог

Найкращий лікар у Вінниці

Лікар мамолог - це, безперечно, лікар вищої категорії у вінницькій клініці з великим стажем роботи, який займається діагностикою та лікуванням захворювань молочних залоз.

При появі будь-яких нових відчуттів в молочоній залозі (неприродне нагрубання, болючість, поява виділень, поява ущільнень або « порожнеч ») , незалежно від віку пацієнтки необхідна термінова консультація мамолога.

Необхідно проходити планові огляди у лікаря-мамолога за умов:

  • Травми молочних залоз
  • Ендокринні захворювання або гормональні збої
  • Спадкові чинники
  • Вік старше 40 років ( за існуючими рекомендаціями ВООЗ та Міністерства охорони здоров’я України жінкам, старше 40 років рекомендовано щорічне обстеження у мамолога )
  • Поява будь-яких хворобливих відчуттів в період лактації
  • Гінекомастія у чоловіків
  • Значне збільшення і болючість пахвових лімфатичних вузлів

 


Коли слід звертатися до мамолога у Вінниці

Як правило, більшість жінок вперше зустрічається з мамологом в період лактації, саме в цей момент можуть проявитися такі неприємні захворювання як мастопатія або лактостаз. У такі моменти важливо в максимально короткі терміни звернутися до мамолога і почати необхідне лікування — все це зможе запобігти появі рецедивів і серйозних захворювань молочної залози в майбутньому.

Наступним приводом звернення до мамолога слугує поява неприємних відчуттів в періоді постменопаузи.

У віці до 40 років достатньо буде виконання УЗД у Вінниці молочних залоз або мамографії.

У віці старше 40 років бажано виконати УЗД молочних залоз або мамографію і здати аналізи крові на онкомаркери.

Просимо звернути увагу, що у разі появи незвичних відчуттів необхідна термінова консультація мамолога без додаткових обстежень.

УЗД молочних залоз або мамографію бажано виконувати на 5-7 день менструального циклу ( в період менопаузи в будь-який день ) - УЗД, виконане в ці дні більш інформативно для мамолога.