Гінекологія

Гінекологія

Найкращий лікар у Вінниці

Прийом веде гінеколог із вищою категорією П’ятниця Алла Олександрівна

Гінекологія — це наука про анатомію, фізіологію і патологію жіночих статевих органів. Сучасна гінекологія є складною, різносторонньою
дисципліною, яка дає змогу зберігати здоров'я жінки на протязі усього життя.

Чому різносторонньою?

Тому, що ця галузь медицини включає:
• терапію інфекційних запальних захворювань
• гінекологічну ендокринологію
• планування сім'ї
• проблеми контрацепції
• ведення пацієнток клімактеричного періоду
• профілактика та лікування ракових захворювань
Сучасна гінекологія орієнтована на широку вікову аудиторію пацієнтів. У нашому центрі лікарі­гінекологи працюють з пацієнтками різної вікової категорії.

Дитяча гінекологія орієнтована на дівчаток від 7 до 17 років. Фахівці радять перший раз приводити в клініку пацієнток саме в такому віці. Спостереження з такого віку допоможе надалі уникнути хронічних захворювань, непліддя, скорегувати гормональний фон дівчини.

Для пацієнток у віці від 17 до 45 років розроблені програми планових оглядів, програми планування та супровід вагітності, а також сучасні методи підбору контрацепції.

Прийом жінок до та після 55 років крім загального контролю за станом здоро'я допомагає врегулювати гормональний стан пацієнтки в
преклімактеричний період та під час клімаксу.

Лікарі гінекологи – надійні помічники жіночого здоров’я!

Лікарі гінекологи Вінниці також вивчають органи, структуру яєчників, маткових труб, матки, шийки матки, піхви, вульви і грудей. Серед різних захворювань і порушень, які впливають на народжуваність, вроджені дефекти, інфекції, запалення, доброякісні та злоякісні пухлини, порушення роботи статевих гормонів, і травми, особливо ті, які відбуваються під час пологів.

На додаток до цих розладів, робота гінеколога пов'язана з функціональним (непатологічних) порушенням репродуктивної системи, включаючи безплідність і деякі порушення менструального циклу. Гінеколог може також проконсультувати свого пацієнта щодо правильного використання протизаплідних засобів і призначити протизаплідні препарати.

Збереження здоров'я жінкам, діагностика вагітності, допомога в народженні повноцінного дитини - цілі, на які спрямовані зусилля фахівця, але для цього необхідно записатись на огляд гінеколога Вінниця
 

5 неважких правил, які подарують Вам відчуття впевненості у своєму здоров'ї
 

1. Ведення щомісячного менструального календаря.

2. Огляд гінеколога 1 раз на 6 місяців.

3. УЗД органів малога тазу 1 раз на рік (включаючи жінок в менопаузі та післяоперацій, у яких збережені яйники).

4. Мазок на атипові клітини ш/м (цитологія) та її огляд під мікроскопом (кольпоскопія) 1 раз на рік.

5. Узд молочних залоз на 4­6 день від початку місячних, якщо Вам до 40 років, після 40 р. ­ мамографія, 1 раз на рік.

6. УЗД щитовидної залози.