Гідроколонотерапія

Гідроколонотерапія

Найкращий лікар у Вінниці

Гідроколонотерапія:

Зміст Показання до проведення гідроколонотерапії Протипоказання проведення гідроколонотерапії Підготовка до гідроколонотерапії Процедура гідроколонотерапії Харчування після гідроколонотерапії Загальний висновок Очищати кишечник від шлаків стає все більш популярним. Ще з давніх часів люди знали про користь клизменного очищення прямої кишки. У наш час є більш естетичні методи. Одним із найбільш широко розрекламованих в медичних центрах методів на сьогоднішній день є гідроколонотерапія. Він підноситься як метод, що дозволяє глибоко очистити кишечник і весь організму в цілому з вираженим оздоровчим ефектом. Показання до проведення гідроколонотерапії Для більш точного розуміння того, що ж це таке — гідроколонотерапія, необхідно розібратися в методиці її проведення, показання та протипоказання.

 

Отже, гідроколонотерапія — це спосіб очищення організму від накопичених в ньому шлаків, шляхом введення в пряму кишку чистої води або відвару трав, і виведення отриманої маси назад апаратним способом. Все відбувається поетапно і безболісно. Основними показаннями для проведення такої процедури є: хронічні запори проблеми з товстим і тонким кишечником: дисбактеріоз, хронічні запори, діарея, кишкові інвазії, початкові стадії геморою; захворювання жовчного міхура: хронічний холецистит, дискінезії жовчовивідних шляхів, гепатит; проблеми з шкірними покривами: дерматити різної природи, екзема, алергічні висипання, вугрі, псоріаз; схильність до частих простудних захворювань: для стимуляції імунітету; аутоинтоксикація: втома, низька працездатність, часто виникає слабкість, болі в голові, порушення сну, депресія, огидний запах з рота; ожиріння; проблеми гінекологічного та урологічного характеру: вагініт, сечокам’яна хвороба, простатит. Але промивання кишечника методом гідроколонотерапії можна проводити і абсолютно здоровим людям з метою загального очищення організму і профілактики виникнення вищеперелічених захворювань.

 

Гідроколонотерапія: що це таке, користь і шкоду, опис процедури

 

Протипоказання проведення гідроколонотерапії

Гідроколонотерапія може принести не тільки користь, але і шкоду. Тому слід проаналізувати наявні протипоказання до гідроколонотерапії: загострення захворювань кишечника: неспецифічного виразкового коліту, хвороби Крона, дівертікуліта; наявність пухлинного процесу в кишечнику — абсолютне протипоказання до його чищенні; геморой в загостренні, тріщини в анальній області, свищі; конкременти (камені) в жовчному міхурі і нирках великих розмірів; великі грижі білої лінії живота і паховій області. Необхідно проконсультуватися з лікарем перед початком гідроколонотерапії! Оцінити позитивні моменти від процедури і можливість виникнення ускладнень зі здоров’ям. Підготовка до гідроколонотерапії Гідроколонотерапія — це методика апаратного очищення товстої кишки, що дозволяє очистити всі її відділи від шлаків, калових каменів, радіонуклідів і паразитів. В домашніх умовах за допомогою клізми людина.