Консультація лікаря-гастроентеролога

Консультація лікаря-гастроентеролога

Найкращий лікар у Вінниці

Лікар займається діагностикою та лікуванням проблем, пов'язаних з органами травлення, які включають в себе стравохід, шлунок, кишечник, печінку і підшлункову залозу. Він досліджує анатомічні особливості будови шлунково-кишкового тракту, проводить діагностику на предмет виявлення можливих патологій, і при виявленні таких, визначає причину і призначає лікування.

Система травлення є однією з найважливіших і в той же час вразливих структур внутрішніх органів. Захворювання або розлади шлунково-кишкового тракту - дуже поширені, але пацієнти часто не звертають належної уваги.

Профілактичний огляд у гастроентеролога необхідно проходити регулярно, не рідше одного разу на рік. Це дозволить запобігти розвитку захворювань і уникнути появи негативних симптомів, а також допоможе отримати докладну інформацію про стан шлунково-кишкової системи.


Необхідно відвідати гастроентеролога, якщо турбують:

  • болі в області шлунка або кишечника;
  • непрохідність кишечника, закрепи або діарея;
  • тяжкість і печія після прийняття їжі, а також здуття або дискомфорт в шлунку;
  • відсутність апетиту;
  • відрижка;
  • неприємний запах з рота.


Прийом гастроентеролога складається з усного опитування пацієнта, огляду і призначення діагностичних або лікувальних процедур. При першому зверненні лікар уточнює основні скарги на здоров'я, просить перерахувати симптоми нездужання. Причиною виникнення ряду скарг на самопочуття можуть виявитися неправильне харчування, куріння, зловживання алкоголем, стреси, а також деякі лікарські препарати. Тому важливо якісно провести опитування і з'ясувати особливості способу життя.

Після опитування лікар оглядає пацієнта, пальпуючи живіт. Це дозволяє визначити точне місце болю, і, таким чином, отримати детальну інформацію про локалізацію захворювання, про можливу патології і ступінь загострення. Після огляду лікар може призначити комплекс додаткових досліджень для уточнення діагнозу.

Лікарі «Дельтамедик»  застосовують технології ультразвукової діагностики, ендоскопічного обстеження та широкий спектр лабораторних методик для уточнення загальної клінічної картини.
Висока деталізація допомагає швидко поставити правильний діагноз і підібрати для пацієнта індивідуальну схему лікування.

Комбінуючи перевірені методики діагностики та лікування з останніми досягненнями в області медицини, лікарі-гастроентерологи досягають впевненої перемоги над хворобою. Крім того вони здійснюють курацію пацієнта в період лікувальної терапії та проводять профілактичні заходи, що дозволяють зберегти здоров'я і добре самопочуття.