Колоноскопія

Колоноскопія

Найкращий лікар у Вінниці

 

Колоноскопія — діагностична медична процедура, під час якої лікар-ендоскопіст оглядає і оцінює стан внутрішньої поверхні товстої кишки за допомогою спеціального зонда. Колоноскопія дає можливість візуально діагностувати такі захворювання, як виразки, поліпи, пухлини та інше, а також провести їх біопсію чи видалення.

Колоноскопія дозволяє видаляти поліпи розміром 1 мм і менше. Відразу після видалення поліп можна дослідити і визначити, чи є він передраковим чи ні.

Відмінність колоноскопії від ректороманоскопії полягає в тому, що колоноскопія дозволяє обстежити весь кишечник (120–152 см від загальної довжини), а ректороманоскопія — його дистальну частину (останні 60 см).

 

Віртуальна колоноскопія — різновид колоноскопії в 2D/3D форматі, реконструюються з результатів комп'ютерної томограми або ядерно-магнітної резонансної томографії і відноситься до повністю неінвазивних діагностичних методик. У цей час існують суперечки щодо діагностичних можливостей віртуальної колоноскопії. До того ж, віртуальна колоноскопія не дозволяє проводити терапевтичні маніпуляції, такі як біопсія та видалення поліпів/пухлин, і виявляти пошкодження розміром до 5 мм.

 

Фіброколоноскопія — колоноскопія, доповнена апаратурою для фотографування чи відеозапису, виконання біопсії і видалення різних невеликих патологічних новоутворів — метод діагностики всіх відділів товстого кишечника.

 

Колоноскопія не рекомендується для пацієнтів з активною стадією виразкового коліту або хвороби Крона, щоб уникнути перфорації товстої кишки.

В ДельтаМедик колоноскопія проводиться під наркозом!

Послуги
Замовити дзвінок
Відгуки ( + )