Публікації

Лікування парапроктиту в « Дельта Медик»

Парапроктит - досить небезпечне і вкрай неприємне захворювання.

Колоноскопія у « Дельта Медик»

Колоноскопія — діагностична медична процедура, під час якої лікар-ендоскопіст оглядає і оцінює стан внутрішньої поверхні товстої кишки за допомогою спеціального зонда. Колоноскопія дає можливість візуально діагностувати такі захворювання, як виразки, поліпи, пухлини та інше, а також провести їх біопсію чи видалення.

Поліпи прямої та товстої кишки

Переваги діагностики і лікування поліпів кишківника в клініці « Дельта Медик». Колоноскопія проводиться під анестезією в стані глибокого «медикаментозного сну», не створюючи дискомфорту для пацієнта; Видалення поліпів з використанням сучасних ендоскопічних методик під час колоноскопії, яке не потребує окремої процедури; Висококваліфіковані лікарі.

Ректоскопія у « Дельта Медик»

Ректоскопія – метод діагностики та сигмовидної кишки. Ректоскопія проводиться діагностичної так і лікувальної процедури. Це досить інформативний метод дослідження прямої кишки, котрим всі проктологи.

Що таке ректоскопія?

Ректоскопія може проводитися в якості діагностичної так і лікувальної процедури. Це безпечний і досить інформативний метод дослідження прямої кишки.

Поліпи прямої та товстої кишки

Колоноскопія проводиться під анестезією в стані глибокого «медикаментозного сну», не створюючи дискомфорту для пацієнта. Видалення поліпів з використанням сучасних ендоскопічних методик під час колоноскопії, яке не потребує окремої процедури. Висококваліфіковані лікарі.

Поліпи прямої та товстої кишки, лікування

Поліпи в кишечнику часто утворюються у людини, вони відносяться до доброякісному освіти, яке розміщується на стінках кишечника, може прикріплятися до нього за допомогою ніжки або широкого підстави, також обов'язково випинаються. Патологія характерна для різного віку - і дорослих, і дітей. Якщо поліпоз кишечника є спадковим, освіта може перерости у злоякісну, тому відноситься до передракових захворювань, найкраще його вчасно видалити.

Лікування парапроктиту

Парапроктит - досить небезпечне і вкрай неприємне захворювання. Його причиною є запальний процес в так званій навколопрямокишковій клітковині. В результаті потрапляння до неї інфекції відбувається запалення і нагноєння, яке вимагає негайного лікування!!!

ЛІКУВАННЯ ГЕМОРОЮ ТА АНАЛЬНИХ ТРІЩИН У «ДЕЛЬТА МЕДИК»

Геморой та тріщини зустрічаються частіше у  чоловіків, чим у жінок. Особливо часто турбують під час вагітності в останньому триместрі та після пологів. До причин виникнення анальних тріщин і геморою відносять малорухомий спосіб життя, алкоголь, порушення випорожнення, хвороби шлунково-кишкового тракту (ШКТ), ректоцеллє, та промежини, травми анального отвору, надмірну вагу та інші.

Лігування геморою латексними кільцями

Геморой – захворювання, боротися з яким потрібно з першої хвилини його прояви. На щастя, на початковій стадії геморою хороші результати дадуть консервативні методи лікування, це спеціально підібрана дієта, мікроклізми, заняття спортом, гігієнічні заходи та інші дії.

1 2 »
Послуги
Замовити дзвінок
Відгуки ( + )